9روز دور ایتالیا کلاسیک

توضیحات تور

توضیح 1 : در اوقات آزاد در رم ، با همراهي مدیر تور از دیگر جاذبه های شهر رم لذت خواهید برد : پیاده روی در بافت مرکزی و اصیل شهر با کوچه پس کوچه های سنگفرش و رستورانهای محلي، چشمه ها ی زیبای "تروی" ، میدان و پله های اسپانیا ، میدان پوپولو ، پارک "ویلا بورگسه"، "پانتئون" معبدی برای همه خدایان و آرامگاه مشاهیری چون " ویکتورامانوئل دوم" و "رافائل" و شاهکاری بي نظیر در دنیای معماری ، همچنین مامن هنرمندان خیاباني یعني میدان باشکوه "ناونا"، تفرجگاه کناره رود "ته وه ره" با تفریحات و رستورانهای محلي...

*با توجه به شرایط خاص اعم از وضعیت آب و هوایی رویدادهای ویژه و غیره امکان هرگونه تغییر در برنامه های فوق وجود دارد.

*ترتیب اجرای گشت ها و مکان توقف در گشتهای عبوری برای عکاسی و غیره با توجه به کل زمان گشت توسط مدیرتور تعیین می گردد.

ادامه...
جاذبه ها

ایتالیا

ایتالیا کشوری در جنوب قاره اروپا است که پایتخت آن شهر رم می‌باشد. این کشور از شبه‌جزیره ایتالیا و دو جزیره سیسیل و ساردِنی در دریای مدیترانه تشکیل شده‌است. امروزه ایتالیا کشوری توسعه‌یافته‌است و جزو گروه هشت به‌شمار می‌آید. واحد پول این کشور یورو و زبان رسمی آن ایتالیایی است. جمعیت ایتالیا ۶۰ میلیون و ششصد هزار نفر است و ۹۱٫۶ درصد مردم آن مسیحی هستند. ایتالیا پنجمین کشور پرجمعیت اروپا و بیست و سومین کشور پرجمعیت دنیا است. ایتالیا آب‌وهوای معتدل فصلی دارد و آب‌وهوای مناطق ساحلی آن با شرایط هوایی کوهستان‌های داخلی تفاوت زیادی دارد. دو کشور مستقل بسیار کوچک به نام‌های واتیکان و سان مارینو در درون خاک ایتالیا قرار دارند و یک تکه از خاک ایتالیا نیز بیرون از خاک اصلی این کشور و در سوئیس قرار دارد که کامپیونه دیتالیا نامیده می‌شود. رم، پایتخت ایتالیا، به عنوان پایتخت امپراتوری روم و اقامتگاه پاپ، برای سده‌های پیاپی از مراکز سیاسی و مذهبی تمدن غرب بود. پس از فروپاشی امپراتوری روم، منطقه ایتالیا به مناطق و شهرهای خودگردان بسیاری تقسیم شده‌بود (ازجمله جمهوری ونیز و دولت کلیسا) ولی واحدهای مختلف سیاسی در منطقه ایتالیا در سال ۱۸۶۱ متحد شده و کشور کنونی ایتالیا را به‌وجود آوردند.

ادامه...
خدمات

بیمه مسافرتی

گشت شهری

ترانسفر فرودگاهی

راهنمای تور

اخذ ویزای توریستی

برنامه سفر

روز اول

پرواز از تهران به میلان با پرواز بین‌المللی )لطفا 3 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه امام خميني حضور داشته باشيد( ورود به میلان . انتقال به هتل .

روز دوم

صرف صبحانه در هتل. گشت نیم روز بازدید از جاذبه‌‌های شهر میلان شامل بازدید عبوری قلعه ی باشکوه "اسفورزا" ترکیبي از تاریخ و هنر ، پیاده روی در میدان زیبای "دوئومو" و کلیسای مسحورکننده آن بزرگترین کلیسا درایتالیا و شاهکاری از سبک معماری "گوتیک فروزان"، گالری "ویکتورامانوئل دوم" از قدیمي ترین و دیدني ترین مراکز خرید در دنیا، مجسمه "ویکتورامانوئل دوم" یادماني از اولین پادشاه و متحد کننده ایتالیا، میدان کوچک و فرهنگي "اسکالا" با یکي از خانه های پیشگام اپرا و تاتر در دنیا، و مجسمه "لئوناردوداوینچي" .

روز سوم

صرف صبحانه در هتل. گشت تمام روز ونیز شامل گشت با قایق روی "کانال گرنده" با ساختمانهای تاریخي و جذاب دو سوی آن ، پیاده روی و بازدید از میدان "سن مارکو" با جاذبه هایي چون "کلیسای سن مارکو" موسوم به کلیسای طلایي نمادی از سالهای قدرت و ثروت "ونیز" و بهترین نمونه ی معماری بیزانس، کاخ "دوج" به سبک "گوتیک ونیزی"، پل تاثیرگذار "آه" با تاریخچه آن، برج ناقوس کلیسای سن مارکو بارزترین نشانه ی شهر، دو ستون گرانیتي نگهدارنده ی دوخداوندگار از دروازه ی کوچک و زیبای "کارتا"، سپس عبور از کوچه پس کوچه های رویایي و بازدید پل "ریالتو" قدیمي ترین پل روی کانال بزرگ واقع در قلب تجاری و مالي شهر .

روز چهارم

صرف صبحانه در هتل. حرکت به سمت شهر "بولونیا" و بازدید پانوراما از این شهر زیبا . سپس ادامه مسیر به فلورانس . انتقال به هتل

روز پنجم

صرف صبحانه در هتل. گشت نیم روز شهر فلورانس زادگاه "رنسانس" شامل بازدید عبوری از بخش تاریخي این شهر زیبا ، رود آرنو با پلهای دیدني از جمله " پونته وکیو" ، میدان "دوئومو" و بنای باشکوه کلیسای "سانتا ماریا دل فیوره" با گنبد دو جداره و همچنین نقش آن در "رنسانس". بعد از ظهر آزاد.

روز ششم

صرف صبحانه در هتل . انتقال به شهر پیزا . بازدید از میدان معجزات شامل برج پیزا . سپس ادامه مسیر به رم . انتقال به هتل .

روز هفتم

صرف صبحانه در هتل. گشت نیم روزبازدید از شهر رم شامل دیدار عبوری از خیابان زیبا و شیک "ونتو"، میدان "رپوبلیکا" و یکي از خیابانهای اصلي شهر بنام "ناسیوناله" ، میدان"ونیز" نمادی با شکوه از اتحاد ایتالیا، خیابان پرصلابت امپراطوران و آثار باستاني"فوروم" شهر باستاني و - پیشرفته رومي . بازدید از آمفي تئاتر منحصر بفرد "کلسئوم"، عبور و تماشای منظره ای تمام نما از "هیپودروم" یا میدان ارابه راني، بخشي از نمای بیروني معبد "آدریان" . بعدازظهر آزاد (توضیح 1)

روز هشتم

صرف صبحانه در هتل. گشت نیم روز "واتیکان" کوچکترین کشور جهان : ابتدا بازدید از مهمترین بخش مجموعه موزه های جذاب و بزرگ "واتیکان"، عبادتگاه مشهور "سیستین" و نقاشي های دیواری و سقفي شگفت انگیزش، و در نهایت بازدید از بزرگترین و خیره کننده ترین کلیسای جهان یعني "سن پیتر" که با محوطه زیبایش نمونه ای تمام عیار از هنر رنسانس و باروک به شمار مي رود ، شامل آثاری بینظیر همچون مجسمه "پیه تا"، طاق نما و دیگر شاهکارهای داخل کلیسا .بعد از ظهر آزاد . (توضیح 1)

روز نهم

صرف صبحانه در هتل. انتقال به فرودگاه. پرواز به تهران و پایان سفری به یاد ماندنی.

اطلاعات سفر

نام تور برنامه ریزی شده
9روز دور ایتالیا کلاسیک

محل اقامت
هتل

کدتور
STD 704

نوع تور
4ستاره تاپ-STD