VIP یا CIP مسئله این است!

نویسنده : ابوالفضل نیکومرام مدت زمان تقریبی مطالعه : 2 دقیقه

در مقاله چطور با CIP ایمن سفر کنیم؟ به طور کامل با CIP و خدمات آن آشنا شدیم و فهمیدیم که چگونه می توان سفری به دور از ازدحام فرودگاهی داشت و از روند خسته کننده انتظار دریافت کارت پرواز ، تحویل چمدانها و... در امان بود.

اگر هنوز با CIP یا همان جایگاه تشریفات اختصاصی آشنایی ندارید حتما مقاله قبلی را مطالعه نماید.

مارکوپولو

هردو یکی اند اما...

همانطور که میدانیم CIP مخفف عبارت Commercial Important Person می باشد و به اشخاصی که از لحاظ تجاری موقعیت خاصی دارند اشاره می شود مانند: تاجران ، بازرگانان ، روسای کارخانجات یا حتی یک تیم ورزشی.

VIPهم مخفف عبارت Very Important Person می باشد و معمولا به افرادی گفته می شود که از نظر سیاسی جایگاه خیلی مهمی دارند مانند: روسای جمهور و وزیران و سران یک کشور…

مارکوپولو

خدماتی که در VIP و CIP ارائه میشود ، به طور کلی یکسان هستند، ولی تفاوت اصلی بین این دو در امنیت و محاغظت برای استفاده کنندگان از سرویس VIP می باشد. برای تامین امنیت این اشخاص معمولا از محافظان شخصی، جایگاه های اختصاصی، دوربین های نظارت تصویری و یا حتی مجوز حمل اسلحه استفاده می شود . البته قابل ذکر هست که برای افرادی سیاسی که جایگاه سیاسی بسیار بالا و فوق امینتی دارند از VVIP(Very Very Important Person) استفاده می شود که تمرکز ویژه ای بر حفاظت و امنیت آنان دارد .

البته باید گفت که تمامی موارد اشاره شده در مورد CIP و VIP با توجه به فرودگاه های مورد نظر متفاوت است.

رزرو آنلاین خدمات CIP داخلی و خارجی

برای دریافت مشاوره خدمات CIP نیز با شماره زیر تماس بگیرید

☎️ 02141613

داخلی 301