CIP فرودگاه اهواز

نویسنده : ابوالفضل نیکومرام مدت زمان تقریبی مطالعه : 5 دقیقه

آشنایی با تشریفات اختصاصی اهواز

پیش از شروع و برای درک بهتر مطالب ، باید گفت کمی از اهواز بگوییم. اهواز یکی از کلان شهر های ایران است که به‌دلیل موقعیت استراتژیکی که دارد همواره در فعالیت های سیاسی، اقتصادی، گردشگری و فرهنگی نقش بسیار مهمی داشته است. همین موضوع سبب شده است تا رفت و آمد افراد به خصوص سفرهای هوایی به این مقصد زیاد شود و درپی افزایش این تقاضا، سرویس های رفاهی مناسب تری برای خدمت رسانی به مسافران به وجود بیاید. در این مقاله می‌خواهیم با CIP فرودگاه اهواز آشنا شویم

همانطور که می‌دانید خدمات CIP از سرویس های محبوب و پرطرفدار فرودگاهی میان مسافرانی است که می خواهند بدون معطلی و سریع و به دور از صف های طولانی و تشریفات اداری به هواپیمای موردنظر خود برسند. در میان بسیاری از فرودگاه های سراسر کشور تعداد کمی هستند که از خدمات تشریفات اختصاصی یا «Commercial Important Person» برخورداراند.

سالن تشریفات اختصاصی فرودگاه اهواز قسمت غربی سالن پرواز بین المللی اهواز قرار دارد و دارای امکانات رفاهی بسیارخوبی برای مسافرانی است که CIP خود را رزرو کرده و تنها در انتظار فرا رسیدن زمان پروازشان هستند.

شما در این سالن با آسودگی خاطر و به دور از دغدغه های امور تشریفات اداری فرودگاه ها، پذیرایی شوید و از امکانات چون انواع نوشیدنی و غذا، اینترنت و کتابخانه استفاده کنید. اما بهتر است کمی دقیق تر خدمات تشریفات اختصاصی این فرودگاه را بشناسیم، پس باما همراه باشید.

مارکوپولو

خدمات به مسافران ورودی CIP اهواز

مسافران پرواز ورودی به محض خروج از هواپیما مورد استقبال کارکنان قرار می‌گیرند و تا سالن تشریفات راهنمایی و پذیرایی می شوند، تمامی بارها توسط کارکنان بخش تحویل گرفته شده و زمانی که مسافر اقدام به خروج از سالن می کند، بارها را در اختیارش قرار می‌دهند.

مستقبل به چه کسی گفته می‌شود؟

زمانی دوستان و عزیزان قصد استقبال از مسافر به هنگام ورودشان هستند ، می‌توانند با پرداختی هزینه ای جداگانه به عنوان مستقبل وارد سالن شده و به استقبالتان بیایند.

مسافران خروجی

در این قسمت شما تمام روند تشریفات اداری رو به راحتی پشت سر می‌گذارید. این یعنی دیگر خبری از صف‌طولانی و دریافت کارت پرواز و بار و... غیر نیست و شما با عبور از گیت اختصاصی بدون تلف شدن وقت به سمت سالن تشریفات اختصاصی رفته و با انواع نوشیدنی و خوراکی پذیرایی می‌شوید تا زمان پروازتان برسد و با بدرقه کارشناسان و ماشین های اختصاصی CIP تا پای پلکان هواپیما منتقل می‌شوید.

مارکوپولو

مشایعت کنندگان

مانند مستقبلان با تفاوت اینکه این بار مسافر را برای پروازی خروجی مشایعت می‌کنند، یعنی عزیزان، دوستان و آشنایان مسافر، او را تا زمان قبل پرواز همراهی می‌کنند و مدت زمانی را کنار هم می گذرانند.

امکانات و سرویس هایی که دریافت می‌کنید

• دریافت کارت پرواز

• تحویل چمدان و بار

• پذیرایی بنوشیدنی و میان وعده

• گیت اختصاصی بازرسی و گذرنامه

• سالن اختصاصی

سخن پایانی با شما...

در حال حاضر با وجود پاندمیک ویروس کرونا، بسیاری از مسافران برای داشتن سفری آسان و ایمن تر از خدمات CIP استفاده می کنند. آیا شما هم تجربه سفری ایمن با CIP را داشته اید؟ با ما درمیان بگذارید.